Dalintis
Rūšiuoti pagal:
Filtras:  
|
|
Liutkus
Prieš 23 val.
11
Liutkus Baigentis atostogomis pora bonsų pavyko sugauti ;-]
rimvis50
Birželio 20d.
Liutkus
Birželio 20d.
33
vezys Ka gali pasakyt ogi Liuks
eimantas364 Sveiki gal zinot kur yra ties rinkunais tas upelis? Kas ten teka ir ar kazkas ten zvejoja? Siandien sutikau zmogu pagauna ten aukslikes, sapaliuku, eseriuku mirus ta jiesia beveik ten :/
Liutkus Ne nežinau to upelio.........
Liutkus
Birželio 18d.
33
vezys Monstrai
eimantas364 Sveiki gal galit pasakyt kur yra tas vyciaus upelis? Ar prie ten kur gelezinkelio stotis?
Liutkus Nežinau.....